pixel

Freestyle’owy Rekord Polski

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najdłuższy Freestyle Rap bez przerwy został ustanowiony! Więcej o rekordzie znajdziecie tu: Najdłuższy Freestyle Rap


W ramach finału projektu „100dni na Free”, znany raper Radosław „Rademenez” Błonkowski podejmie się oficjalnej próby ustanowienia Rekordu Polski na najdłuższy freestyle rap bez przerwy. Aby rekord został uznany przez Biuro Rekordów, Rademenez musi rapować nieprzerwanie przez minimum 4 godziny. 

„100 dni na Free” to autorski projekt Radosława „Rademeneza” Błonkowskiego, który zakładał nagranie w sto dni, sto różnych freestylowych utworów. Codziennie inne miejsce, inne rapsy, inne akcje.

Co dokładnie oznacza freestyle’owe rapowanie i dlaczego jest tak dużym wyzwaniem? Ten rodzaj rapu to wymyślanie tekstu z głowy, na bieżąco i to bez wcześniejszego przygotowania!

Artysta tłumaczy, że bardzo ważna podczas próby ustanawiania rekordu będzie dla niego obecność publiki. Jak sam mówi: „Zależy mi na tym, aby pojawili się ludzie. Każda osoba dla mnie coś w życiu znaczy. O każdym, kogo poznam, zobaczę – mogą coś opowiedzieć. Mogę coś opisać, zarapować jakąś historię z życia. Z każdym, czy się znam minutę czy 10 lat, wiąże mnie jakaś więź”.

Bicie rekordu odbędzie się 27 września 2018 roku w Centrum Frajdy w Zielonej Górze. Start punktualnie o godzinie 17:00. 

Rademenez już zapowiedział swoim fanom, że jeśli próba ustanowienia Rekordu Polski zakończy się sukcesem, to już niedługo usłyszymy o pobiciu Freestyle’owego rekordu Guinnessa w wykonaniu rapera.

Oceń ten rekord!

Data

27 wrz 2018
Zakończone!

Czas

16:30 - 22:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Centrum Frajdy
Leopolda Okulickiego 35, 65-980 Zielona Góra, Polska
Kategoria

Organizator

Radosław "Rademenez" Błonkowski
Radosław "Rademenez" Błonkowski