pixel

Fryzjerskie 48H dla Agaty

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najdłuższy maraton strzyżenia włosów (grupowo) został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: najdłuższy maraton fryzjerski.


Szczeciński salon fryzjerski – Academy od Art and Knowledge podejmie się próby ustanowienia Rekordu Polski na najdłuższy maraton strzyżenia włosów (grupowo). Będzie to pierwsza w kraju tego typu próba.

Wydarzenie odbędzie się pod hasłem Fryzjerskie 48H dla Agaty, a jego celem będzie zbiórka pieniędzy dla chorej Agaty Turek. Pani Agata doznała poważnego wylewu, dlatego cały dochód zebrany od klientów salonu podczas bicia rekordu zostanie przeznaczony na jej rehabilitację.

Rekordowy maraton strzyżenia włosów rozpocznie się w piątek 18 maja o godzinie 10:00 w Academy of Art and Knowledge przy ul. Więckowskiego 2/4. Jak zapewniają organizatorzy, celem jest nieprzerwane strzyżenie zarówno damskie jak i męskie, nieprzerwanie przez 48 godzin. Można zatem, bez skrępowania odwiedzić salon nawet o godzinie trzeciej w nocy. Zakończenie rekordu zaplanowano na niedzielę 20 maja, również o godzinie 10:00.

Obecny na miejscu zespół fryzjerów i barberów będzie dysponował profesjonalnym sprzętem fryzjerskim, m.in: nożyczkami, maszynkami, czy też brzytwami.

Ty też możesz pomóc! Spraw sobie nową fryzurę i wesprzyj Agatę Turek.

Wszystkie inne osoby, które nie są w stanie dojechać do Szczecina, a chciałyby wspomóc ten szczytny cel zachęcamy do wpłacania datków na konto Fundacji „Światło” Pekao S.A. Numer konta bankowego: 34 1240 4009 1111 4490 9943, a w tytule przelewu należy wpisać „Agata Turek”.

Plakat - strzyżenie

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

18 - 20 maj 2018
Zakończone!

Czas

10:00 - 10:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Salon fryzjerski Academy of Art and Knowledge
ul. Więckowskiego 2/4 70-411, Szczecin

Organizator

Academy of Art and Knowledge
Academy of Art and Knowledge