pixel

Go Active Show

Tym razem niestety nie udało się pobić rekordu Guinnessa na najwięcej osób skaczących na trampolinach jednocześnie. Trzymamy kciuki za pobicie tego rekordu następnym razem!


Już 18 maja 2018 roku rozpoczną się największe w Polsce targi sportowe! Go Active Show to wydarzenie, którego celem jest promowanie aktywnego i zdrowego trybu życia. Targi skierowane są zarówno do osób uprawiających sport amatorsko i profesjonalnie, jak i tych, którzy dopiero poszukują najlepszej dla siebie aktywności sportowej. Tegoroczna edycja Go Active Show łączy ze sobą klasyczne targi oparte na przeglądzie szerokiego rynku produktów i usług związanych ze sportem oraz prawdziwe sportowe show.

Aby wydarzenie na długo pozostało w pamięci uczestników, organizatorzy zaplanowali nie lada atrakcję! 20 maja 2018 roku, w ostatni dzień targów, uczestnicy oraz zaproszeni goście wezmą udział w oficjalnej próbie bicia rekordu Guinnessa na najwięcej osób skaczących na trampolinach jednocześnie. Aby pobić poprzedni rekord w tej kategorii, wynoszący 375 osób, w centrum targowo-wystawienniczym w podwarszawskim Nadarzynie, jednocześnie musi skakać przynajmniej 376 osób. Każdy uczestnik musi skakać na osobnej trampolinie i to przez co najmniej 5 minut.

Uczestnicy będą zagrzewani do ćwiczeń przez 6 profesjonalnych trenerów, a wśród nich będą m.in.: Sylwia Socha, Patrycja Kmieciak i Krzysztof Sojka.  Do dyspozycji uczestników, na miejscu dostępny będzie profesjonalny sprzęt.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i wpisania się na karty legendarnej Księgi Rekordów Guinnessa.

REJESTRACJA: http://bit.ly/RejestracjaRG
BILETY: http://bit.ly/BiletyGAS

Go Active

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

20 maj 2018
Zakończone!

Czas

10:30 - 11:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Ptak Warsaw Expo
Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn
Kategoria

Organizator

Ptak Warsaw Expo
Ptak Warsaw Expo