pixel

Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób tańczących cha-chę jednocześnie został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Najwięcej ludzi tańczących cha-chę. 


W sobotę 21.10.2017 roku na Hali Widowiskowo Sportowej w Koszalinie odbędzie się Puchar Regionów Polski Północnej oraz Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim! Choć już to wydarzenie będzie fantastyczną atrakcją dla miłośników tańca, organizatorzy postanowili jeszcze bardziej podkręcić emocje!

O godzinie 12:00, pod egidą Michała Piróga, uczestnicy turnieju tańca, jak i wszystkie osoby z widowni spróbują wspólnie pobić aktualny Rekord Polski na najwięcej osób tańczących cha-chę jednocześnie! Jak informują organizatorzy, wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny!

Przypomnijmy, że Rekord Polski w tańczeniu cha-chy należy obecnie do Szkoły Podstawowej Arka z Chełma, która 1-go czerwca 2017 roku zgromadziła przed swoją siedzibą grupę 160 osób!

Jeśli koszalińska próba zakończy się powodzeniem, wręczenie certyfikatu planowane jest podczas gali wieczornej, która rozpocznie się o godzinie 18:30. Bilety na całe wydarzenie (10:00 – 20:00) dostępne są w Studio Tańca Pasja oraz – w dniu imprezy – na Hali Widowiskowo Sportowej.

Cha-cha Koszalin - plakat

Oceń ten rekord!

Data

21 paź 2017
Zakończone!

Czas

12:00 - 18:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Hala Widowiskowo Sportowa w Koszalinie
Śniadeckich 4 75-453 Koszalin, Polska
Kategoria

Organizator

Stowarzyszenie "Pasja" w Koszalinie
Stowarzyszenie "Pasja" w Koszalinie