pixel
Największy model rakiety wydrukowany za pomocą drukarki 3D

Hobby Challenge – największy model rakiety wydrukowany za pomocą drukarki 3D!

Świat jutra zaczyna się już dzisiaj! Odkrywamy coraz to odleglejsze zakątki kosmosu, na ulice wyjeżdżają samosterujące samochody, a coraz więcej restauracji w miejsce kelnerów zatrudnia sympatyczne roboty. Nic więc dziwnego, że już niedługo będziemy świadkami próby ustanowienia Rekordu Polski na największy model rakiety wydrukowany za pomocą drukarki 3D!

Już 26 października 2023 roku w krakowskim Hangarze Czyżyny odbędzie się Hobby Challenge — wyjątkowe wydarzenie adresowane do hobbystów bez względu na charakter pasji, wiek czy płeć! Inicjatywa Fundacji Inteligenta Małopolska chce złączyć miłośników z niemal każdej dziedziny i pokazać, że hobby niejedno ma imię. Wśród prelegentów będzie zarówno autorytet ze świata cosplay, jak i uczestnicy unikalnego, ekstremalnego, charytatywnego rajdu Złombol oraz hobbysta, dla którego hobby stało się fundamentem zbudowania firmy.

Szczególne miejsce podczas wydarzenia zajmie kosmos. Podjęta zostanie bowiem próba ustanowienia Rekordu Polski na największy model rakiety wydrukowany za pomocą drukarki 3D! Organizatorzy podejmą próbę stworzenia prawie 6-metrowej repliki rakiety Saturn V. 

W wydarzeniu wezmą udział osoby prywatne, firmy i NGO. Na miejscu czekać będą m.in. miłośnicy prac ręcznych, technologii i aktywności fizycznej. Będzie można posłuchać, obejrzeć, doświadczyć różnych pasji, odwiedzając stoiska kilkudziesięciu wystawców, z których znaczna część będzie prowadziła warsztaty dla odwiedzających.

Czy podczas Hobby Challenge powstanie największy model rakiety wydrukowany za pomocą drukarki 3D? Przekonamy się już 26 października!

 

Największy model rakiety wydrukowany za pomocą drukarki 3D

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

26 paź 2023
Zakończone!

Czas

10:00 - 15:00

Lokalizacja

Hangar Czyżyny
Osiedle 2 Pułku Lotniczego 26 a, 31-869 Kraków
Kategoria

Organizator

Fundacja Inteligentna Małopolska