pixel

I Instakongres Pielęgniarski – rekordowe machanie laczem!

Przełamywanie stereotypów, wymiana spostrzeżeń i doświadczeń, okazja do zdobycia przydatnej wiedzy o profesjonalnej pracy z pacjentem i, co najważniejsze, szerzenie świadomości na temat codziennych obowiązków — z pewnością nie tylko pielęgniarki i pielęgniarze odliczają dni do I Instakongresu Pielęgniarskiego „Czy jest na sali piguła”. Na uczestników czekać będzie bowiem nie tylko szereg wykładów, warsztatów oraz atrakcji, ale i próba ustanowienia Rekordu Polski!

I Instakongres Pielęgniarski

Już 15 lipca w warszawskiej Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się zjazd pielęgniarski, którego prelegentami będą osoby posługujące się social mediami równie wprawnie co strzykawkami.  Swoje wykłady poprowadzą m.in. Mateusz Sieradzan, Weronika Nawara,  Anna Woda, Marceli Solecki czy Joanna Kosińska. Na uczestników czeka więc solidny zastrzyk teorii i praktyki, dawka śmiechu podczas roastu oraz nie lada wyzwanie — próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób machających laczem jednocześnie!

Doświadczenie w kołysaniu klapkami z pewnością już jest, warto więc zadbać, żeby umiejętność została oficjalnie doceniona — a certyfikat idealnie wkomponuje się w wystrój niejednej dyżurki. Wybierając się na kongres nie zapomnijcie więc o laczkach!

Czy pielęgniarkom, pielęgniarzom i uczestnikom kongresu uda się wymachać Rekord Polski? Przekonamy się już 15 lipca!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

15 lip 2023
Zakończone!

Czas

13:00 - 14:00

Lokalizacja

Kinoteka w PKiN
Pałac Kultury i Nauki, plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
Kategoria

Organizator

Mimesis s.c.