pixel
kaczuchy

III Festyn Rodzinny „Rodzina razem!” w Lekowie

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób tańczących Kaczuchy został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe Kaczuchy. 


W ramach III Festynu Rodzinnego „Rodzina razem!” w Lekowie, już 25 czerwca 2019 roku (wtorek) odbędzie się oficjalna próba pobicia dotychczasowego Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących Kaczuchy jednocześnie. 

Rekordowa próba odbędzie się na boisku przy Zespole Szkół w Lekowie. Start punktualnie o godzinie 12:00. W próbie bicia rekordu może wziąć każdy uczestnik, niezależnie od wieku, ważne jednak, aby dokładnie znać kroki popularnego tańca. Aby rekord udało się pobić, Kaczuchy muszą zatańczyć przynajmniej 282 osoby.

Inspiracją do pobicia rekordu są obchody 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Celem rekordowego działania jest natomiast promocja działań TPD oraz wspólna zabawa podopiecznych instytucji.

Na wszystkich uczestników Festynu czeka moc atrakcji. Będą m.in.: występy muzyczne i teatralne dzieci i młodzieży na scenie, degustacja zdrowych potraw, gry, zabawy integracyjne dla dzieci i dorosłych, ścianka wspinaczkowa, jazda na kucykach oraz grill.

Oceń ten rekord!

Data

25 cze 2019
Zakończone!

Czas

12:00 - 13:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Boisko przy Zespole Szkół Lekowo
Lekowo 44c, 78-312 Lekowo
Kategoria

Organizator

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie