pixel
Rekord Polski Szkolenie Online

Księgowi na Rekord – największe szkolenie online!

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce po raz kolejny chce sięgnąć po Rekord Polski! Rok temu w ramach obchodów 115. rocznicy powstania organizacji w największym szkoleniu z księgowości online wzięło udział aż 827 osób. Czy tegoroczne spotkanie zgromadzi jeszcze więcej osób?

Już 14 czerwca o 12:00  odbędzie się darmowe szkolenie pt. „Logiczny księgowy w podatku VAT”.  Spotkanie ma nie tylko przybliżyć zebranym aktualne zagadnienia z zakresu podatku od towarów i usług, ale przyczynić się również do pobicia zeszłorocznego Rekordu Polski na największe szkolenie z księgowości online!

Rekord Polski Szkolenie Online

Głównym tematem tegorocznego spotkania będzie podatek VAT. Wykład poprowadzi pan Dariusz Polakowski, absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i wieloletni pracownik organów podatkowych. Pan Dariusz poprowadził dotychczas ponad 2 tysiące szkoleń i wykładów z zakresu podatku od towarów i usług.

Kurs realizowany jest w formie zajęć wykładowo-seminaryjnych z ćwiczeniami praktycznymi ONLINE za
pośrednictwem programu ClickMeeting. W czasie zajęć wykorzystywane są autorskie materiały dydaktyczne przygotowane przez wykładowcę, które zostaną przesłane uczestnikom w formie elektronicznej przed szkoleniem.

Dostęp do szkolenia online rozpoczyna się poprzez kliknięcie w link aktywacyjny. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a poruszana tematyka z pewnością zainteresuje nie tylko księgowych.

Czy tegoroczne wydarzenie przyciągnie ponad 827 osób? Przekonamy się już 14 czerwca!

REKORD 2023

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

14 cze 2023
Zakończone!

Czas

12:00 - 13:35
Kategoria