pixel
solianka

Letnie Granie w Słubicach – Wielkie gotowanie z Mateuszem Gesslerem

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą soliankę został ustanowiony! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: rekordowa zupa solianka. 


W gminie Słubice z inicjatywy Gminy Słubice, Restauracji Kociołek Lubelski, Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na największą zupę Soliankę.

Rekordowe gotowanie odbędzie się 10 lipca 2021 roku na boisku bocznym SOSiR w Słubicach przy. ul. Sportowej. Start już o godzinie 11:00. Poczynaniom kucharzy będzie na żywo przyglądać się sędzia Biura Rekordów, który na zakończenie wyda swój werdykt i wręczy rekordzistom certyfikat potwierdzający sukces.

Celem ustanowienia Rekordu Polski jest chęć urozmaicenia pokazu kulinarnego znanego i uwielbianego Mateusza Gesslera oraz zainteresowanie mieszkańców kuchnią rosyjską i ukraińską, bo to stamtąd właśnie pochodzi przygotowywane danie.

Słubice przez całe całe wakacje zapewniają swoim mieszkańcom wiele atrakcji w cyklu imprez „Letnie Granie w Słubicach”, a jedną z nich będzie właśnie ustanowienie rekordu Polski wspólnie z Mateuszem Gesslerem. Trzymamy kciuki!

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

10 lip 2021
Zakończone!

Czas

11:00 - 15:00

Lokalizacja

Boisko boczne SOSiR
Sportowa – 69-100 Słubice
Kategoria

Organizator

Kociołek Lubuski
Kociołek Lubuski