pixel

Najdłuższa w Polsce linia z gofrów

Szykuje się bardzo smaczny Rekord Polski! Wielkimi krokami zbliżają się Dni Starogardu Gdańskiego, a w tym roku organizatorzy postanowili uświetnić je Rekordem Polski w kategorii „Największa linia z gofrów”. Będą to trzy dni pełne muzyki, pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil.

Całe wydarzenie będzie odbywało się w weekend, od 21 do 23 czerwca, a sama próba pobicia Rekordu Polski na największą linię z gofrów będzie miała miejsce w sobotę, 22 czerwca 2024 w godzinach od 12:00 do 16:00 na Rynku w Starogardzie Gdańskim. Aby pobić obecny rekord, linia w Starogardzie musi mieć powyżej 100 metrów!

Poza okazją do spróbowania rekordowego smakołyku, na mieszkańców będą czekać liczne atrakcje, takie jak koncerty Wilków, Kubańczyka, Nocnego Kochanka czy Kwiatu Jabłoni. Ponadto będzie można skorzystać ze strefy smaków i relaksu. Na miejscu pojawią się Food Tracki, Lunapark, konkursy z nagrodami, tyrolka przez rzekę Wierzycę, ściana wspinaczkowa, Starogardzki Barwny Korowód oraz strefa zabaw dla dzieci.

Każdy znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego! Każdy też będzie mógł spróbować gofrów. Czy linia okaże się rekordowa? Przekonamy się już niedługo!

Oceń ten rekord!

Data

22 cze 2024

Czas

12:00 - 16:00

Lokalizacja

Rynek w Starogardzie Gdańskim
Kategoria

Organizator

OSiR Starogard Gdański