pixel
Aktywna joga

Największa Lekcja Jogi w Polsce

Tym razem niestety nie udało się pobić Rekordu Polski na największą lekcję jogi. Trzymamy kciuki za pobicie tego rekordu następnym razem!


Już 22 czerwca 2019 roku, Kraków będzie bił oficjalny Rekord Polski na największą lekcję jogi. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy uczestnik. Organizator zapewnia pewną ilość mat do jogi dla tych, którzy z różnych powodów nie zabiorą swojej maty. Aby udało się pobić rekord, w lekcji muszą wziąć udział przynajmniej 162 osoby.

Na potrzeby bicia rekordu nie jest ważne, czy od dawna ćwiczysz jogę czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na macie. Najważniejsza jest wspólna dobra zabawa i relaks na świeżym powietrzu.

Początek rekordowej próby zaplanowano na godzinę 10:30. Wydarzenie odbędzie się na Rynku Podgórskim w Krakowie. 

Impreza jest związana z obchodami Światowego Dnia Jogi i z krakowskim Festiwalem Joga Party. Dzień Jogi to święto, nie tylko miłośników jogi, ale święto każdego, komu zależy na swoim zdrowiu w wymiarze holistycznym. Zbawienny efekt jogi wpływa na nas kompleksowo, przynosząc korzyści dla ciała i umysłu.

Na wszystkich uczestników rekordowej próby będą czekać instruktorzy jogi, wegańskie smakołyki, konkursy i koncerty. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa, Ambasady Indii, we współpracy partnerskiej z IPCC i Festiwalem Wianki.

Warto zanotować sobie w kalendarzu, że tydzień po Rekordzie Polski organizatorzy zapraszają na kontynuację przygody z jogą na Festiwalu Jogi, który odbędzie w Fortach Kleparz 29 czerwca.

rekord

Oceń ten rekord!
Tagi: , ,

Data

22 cze 2019
Zakończone!

Czas

10:30 - 12:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Rynek Podgórski w Krakowie
Kategoria

Organizator

Stowarzyszenie MAYE: Music Art Yoga Eco
Stowarzyszenie MAYE: Music Art Yoga Eco