pixel

Największa lekcja spinningu

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą lekcję spinningu został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Największa lekcja spinningu


26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W tym roku, 14 stycznia 2018, wolontariusze z całej Polski będą zbierać pieniądze na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. W całym kraju tego dnia odbywać się będą aukcje, licytacje oraz towarzyszące im wydarzenia.

Również mieszkańcy Szczecina będą mieli okazję włączyć się do ogólnopolskiej akcji. 14 stycznia 2018 roku, w Starej Rzeźni na Łasztowni (ul. Tadeusza Apolinarego Wendy 14) odbędzie się oficjalna próba pobicia Rekordu Polski na największą lekcję spinningu.

Największy trening spinningu w Polsce poprowadzi trener personalny Krzysztof Kryj ze Szczecińskiego Centrum Szkolenia Personalnego. Aby wynik próby został uznany przez Biuro Rekordów, wspólną lekcję na rowerach spinningowcyh odbyć musi minimum 99 osób, czyli o jedną więcej niż wynosi aktualny Rekord Polski w tej kategorii. Uczestnicy rekordu będą mogli podjąć się wyzwania w dwóch turach. Pierwsza tura startuje punktualnie o godzinie 15:30 i potrwa do 16:30. Druga tura rozpocznie się o 17:00, a zajęcia będą odbywać się do godziny 18:00.

Dla każdego uczestnika organizatorzy przygotowali pamiątkowy medal. Podczas wydarzenia będzie też możliwość wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na miejscu będzie też możliwość uczestnictwa w interaktywnych pokazach sportowych, zajęciach zumby, a także konsultacji z profesjonalnymi trenerami.

Udział w Rekordzie Polski jest bezpłatny, a zapisów można dokonywać wysyłając wiadomość na adres: pkusajda@gmail.com.

Spinning plakat

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

14 sty 2018
Zakończone!

Czas

15:30 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Stara Rzeźnia na Łasztowni
Tadeusza Apolinarego Wendy 14, 70-655 Szczecin, Polska
Kategoria

Organizator

Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego
Szczecińskie Centrum Treningu Personalnego