pixel

Największy toast pod ramię

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Guinnessa na największy toast pod ramię został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Największy Toast Pod Ramię. 


Już 18 października 2018 roku w krakowskim Klubie STUDIO, przy ul. Budryka 4 odbędzie się oficjalna próba bicia rekordu Guinnessa na największy toast pod ramię! W rolach głównych wystąpią: Żołądkowa de Luxe i zaproszeni goście!

Smak, tradycja i nowa Receptura Łagodnego Smaku , to cechy dzięki którym Żołądkowa łączy. Stąd też powstał pomysł, aby połączyć Polaków we wspólnym toaście.

Bicie oficjalnego rekordu Guinnessa będzie polegało na zgromadzeniu w jednym miejscu jak największej liczby osób, które jednocześnie, trzymając się pod ramię wzniosą toast. Do pobicia jest rekord z 2018 roku należący do Japończyków, których było aż 1 154!

Na miejscu będzie obecna oficjalna sędzina Guinnessa, która przyleci na wydarzenie z Londynu! Zweryfikuje ona liczbę osób biorących udział w próbie oraz sprawdzi, czy wszyscy uczestnicy rekordowego toastu są zaangażowani w bicie rekordu.

Bramy klubu otworzą się dla uczestników rekordu punktualnie o godzinie 20:30. Każda osoba otrzyma na wejściu specjalną opaskę oraz instrukcje bicia rekordu krok po kroku.

Żołądkowa de Luxe od momentu pojawienia się na rynku szybko zdobyła uznanie konsumentów za neutralny smak i łagodny delikatny zapach. Otrzymała wiele prestiżowych międzynarodowych nagród za smak, m.in. złoty medal w konkursie Monde Selection w Brukseli w 2014 roku i dwie złote gwiazdki z International Taste & Quality Institute (iTQi), również w 2014 roku. Najnowszym wyróżnieniem jest srebro w konkursie International Spirits Challenge 2015.

Od lipca 2018 Żołądkowa de Luxe dostępna jest w nowej smukłej butelce. Została ona zaprojektowana w duchu minimalistycznym a prosta etykieta ze znakami wodnymi podkreśla pochodzenie i wysoką jakość produktu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i wzniesienia największego na świecie toastu pod ramię!

 

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

18 paź 2018
Zakończone!

Czas

20:30 - 23:00

Lokalizacja

Klub Studio
Witolda Budryka 4, 30-072 Kraków
Kategoria

Organizator

Żołądkowa de Luxe