pixel

Nakręcony Zgorzelec

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największy wzór z plastikowych nakrętek, został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowy wzór z nakrętek. 


Weź udział w wyjątkowej akcji Nakręcony Zgorzelec, która odbędzie się 30 września 2018 roku, na Stadionie Miejskim, przy ulicy Maratońskiej w Zgorzelcu! Będziemy pomagać w słusznej sprawie i bić Rekord Polski! Wszystko w ramach pomocy dla chorego na nowotwór Aleksa Podhalskiego! 

Rekord Polski, do którego przystąpią mieszkańcy Zgorzelca będzie polegał na ułożeniu największego wzoru z plastikowych nakrętek, przedstawiającego Herb miasta Zgorzelca. Do pobicia jest rekord z 2017 roku, należący do mieszkańców Powiatu Mieleckiego. Wynosi on 109,58 metrów kwadratowych. 

Bicie rekordu ma zarazem być zachętą do wspólnego zbierania nakrętek oraz pomagania małemu Aleksowi. Miasto Zgorzelec ma aspiracje zebrać najwięcej nakrętek w Polsce i ułożyć z nich rekordowo duży wzór!

Do zaangażowania się w akcję zaproszeni są wszyscy mieszkańcy miasta oraz lokalni działacze. Jak mówią organizatorzy: bijąc rekord nie tylko pomagamy, ale również chronimy środowisko! A przede wszystkim działamy wspólnie!

Oficjalna próba pobicia Rekordu Polski na największy wzór ułożony z plastikowych nakrętek rozpocznie się o godzinie 10:00. 

Poza biciem rekordów, na wszystkie osoby, które wezmą udział w akcji czeka sporo innych atrakcji. Między innymi występy lokalnych zespołów artystycznych. 

Plakat rekord

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

30 wrz 2018
Zakończone!

Czas

10:00 - 16:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB
Kategoria

Organizator

Komitet Zbiórki Publicznej „Druga Szansa dla Aleksa”
Komitet Zbiórki Publicznej „Druga Szansa dla Aleksa”