pixel
Najwięcej punktów z rzucania lotkami

„O zdrowie i uśmiech” dla Zosi

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej punktów zdobytych w rzucaniu lotkami do tarczy (10 punktowej) w 12 godzin został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe rzuty lotkami do tarczy. 


Już 20 grudnia 2020 roku (niedziela), Pan Wojciech Skrzypczak podejmie się próby ustanowienia nowego Rekordu Polski na najwięcej punktów zdobytych w rzucaniu lotkami do tarczy (10-punktowej) w ciągu 12 godzin. Wydarzenie odbędzie się na Hali Sportowej OSIR, przy ul. Kościuszki w Wągrowcu. Start punktualnie o godzinie 8:00, a zakończenie zaplanowane jest między godziną 19:00 a 20:00. 

Celem rekordowego przedsięwzięcia jest nie tylko samo ustanowienie Rekordu Polski w rzucaniu lotkami do tarczy, ale przede wszystkim pomoc chorej Zosi, która wymaga specjalistycznego leczenia w USA. Przedświąteczny okres to dobry czas na pomaganie, dlatego w ramach wydarzenia zbierane będą środki na leczenie dziewczynki. 

Jeżeli próba zakończy się sukcesem, a Panu Wojciechowi uda się w ciągu maksymalnie 12 godzin zdobyć 60 000 punktów, wówczas powiat Wągrowiecki zyska prestiżowego rekordzistę wśród swoich mieszkańców. 

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

20 gru 2020
Zakończone!

Czas

08:00 - 20:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Hala Sportowa OSIR
Kościuszki 59, 62-100 Wągrowiec
Kategoria

Organizator

Wojciech Skrzypczak