pixel

Odblaskowa szkoła 2017

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na Najdłuższy łańcuch osób z elementami odblaskowymi został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Najdłuższy łańcuch osób z elementami odblaskowymi. 


Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wojsk Ochrony Pogranicza w Białce Tatrzańskiej zdecydowała się w tym roku podjąć rękawicę i zmierzyć się z Rekordem Polski na najdłuższy łańcuch z osób z elementami odblaskowymi.

Aktualny wynik to 436 osób (513 metrów) i należy do Przeciszowa.

Tłem wydarzenia jest coroczny konkurs „Odblaskowa Szkoła”, którego celem jest zmobilizowanie szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych oraz rodziców do zaopatrzenia dzieci w elementy odblaskowe i zwiększenia ich bezpieczeństwa na drodze. Akcja ma formę konkursu promującego najbardziej aktywne szkoły podstawowe i społeczności lokalne, które w swoich działaniach realizują ideę wyposażania uczniów w elementy odblaskowe. W 2017 roku rozgrywa się już VIII edycja konkursu.

Organizatorami akcji są: Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Trzymamy kciuki za Białkę Tatrzańską! Wierzymy, że uda im się ustanowić nowy rekord w tej odblaskowej kategorii!

Oceń ten rekord!

Data

16 paź 2017
Zakończone!

Czas

11:00 - 13:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Szkoła Podstawowa w Białce Tatrzańskiej
Środkowa 184, 34-405 Białka Tatrzańska
Kategoria

Organizator

Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wojsk Ochrony Pogranicza
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wojsk Ochrony Pogranicza