pixel

PKO Silesia Półmaraton 2018

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Guinnessa na najszybciej pokonany półmaraton dryblując piłką został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe dryblowanie Dariusza Kołodziejczyka. 


Dariusza Kołodziejczyka – piłkarza, rekordzistę i mistrza dryblowania piłką nożną kojarzą chyba wszyscy. Tym razem podczas PKO Silesia Półmaratonu 2018 Pan Dariusz podejmie kolejną próbę pobicia rekordu Guinnessa na najszybciej pokonany półmaraton dryblując piłką.

Rekordowa próba odbędzie się już 7 października 2018 roku. Trasa półmaratonu poprowadzi przez miasta aglomeracji katowickiej. Pana Dariusza będzie można dopingować na całej długości trasy półmaratonu, która wynosi dokładnie 21,097 kilometrów. Start rekordowego biegu przewidziano na godzinę 10.45. 

Meta biegu znajduje się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, gdzie również można przybyć i pogratulować Panu Dariuszowi Kołodziejczykowi, jeśli uda mu się pobić rekord. A wierzymy, że tak właśnie będzie, ponieważ dla wyjątkowego górnika z Knurowa nie ma rzeczy niemożliwych!

Aktualny rekord Guinnessa na najszybsze przebiegnięcie maratonu dryblując piłką wynosi 1 godzinę 39 minut i 16 sekund. Rekordowe osiągnięcie należy do Hosama Yossefa ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 

Trzymamy kciuki za sukces Pana Dariusza!

Oceń ten rekord!

Data

07 paź 2018
Zakończone!

Czas

10:45 - 14:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Stadion Śląski
Ul. Katowicka 10, 41-500 Chorzów, Polska
Kategoria

Organizator

Dariusz Kołodziejczyk
Dariusz Kołodziejczyk