pixel
Pizza - złoto

Rekord na 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą pizzę pokrytą złotem został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowa ZŁOTA Pizza. 


Już 5 grudnia 2019 roku w centrum szkoleniowym Pizzerii Biesiadowo w Aleksandrowie Łódzkim odbędzie się nie lada wydarzenie! Ustanawiany będzie pierwszy w kraju, oficjalny Rekord Polski na największą pizzę pokrytą w aż 90% prawdziwym, jadalnym złotem! Oj będzie na bogato!

Dodatkowo na miejscu będzie okazja spotkać się osobiście z sędziną Biura Rekordów, która będzie nadzorowała przebieg próby, dokona finalnego pomiaru średnicy rekordowej – złotej pizzy i jeśli przedsięwzięcie okaże się sukcesem wręczy oficjalny certyfikat potwierdzający Rekord Polski!

Jako sieć pizzerii – Biesiadowo ma już wieloletnie doświadczenie,a  w temacie pizzy zrobili już niemal wszystko. Kolejne wyzwanie musiało być rekordowe, stąd pomysł na  Rekord Polski z wykorzystaniem największego rozmiaru pizzy o średnicy 57 cm oraz połączenia nietypowego, bogatego dodatku jakim jest złoto.

Wydarzenie jest organizowane w ramach 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! „Złota pizza” ma zostać wystawiona na aukcji, a całość środków zostanie przeznaczona na cele fundacji WOŚP.

Dokładne godziny rozpoczęcia wydarzenia podamy już wkrótce.

 

Oceń ten rekord!

Data

05 gru 2019
Zakończone!

Czas

10:00 - 13:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Centrum szkoleniowe Wojtex
Wojska Polskiego 9a, 95-070 Aleksandrów Łódzki, Polska
Kategoria

Organizator

Sieć pizzerii Biesiadowo
Sieć pizzerii Biesiadowo