pixel
Największa wystawa żurawi origami

Rekord na Światowy Dzień Origami

Z przyjemnością informujemy, iż Rekord Polski na największą wystawę żurawi origami został ustanowiony z niesamowitym wynikiem! Przeczytajcie sami, zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.


24 października 2021 roku przypada Światowy Dzień Origami. Z tej okazji Szkoła Podstawowa nr 127 w Warszawie zaprasza na Rekord Polski na największą wystawę żurawi origami w Polsce. 

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 14:00-16:00, a warunkiem uzyskania rekordu jest stworzenie minimum 1000 sztuk papierowych żurawi wykonanych techniką origami.

Wystawa została objęta patronatem honorowym Ambasady Japonii – jest to ogromne wyróżnienie, podkreślające szczególny charakter tego pomysłu.

Celem wydarzenia jest zaaranżowanie ciekawej wystawy i różnorodnych kompozycji z papierowych żurawi poprzez integracje uczniów, rodziców i nauczycieli. Będzie to również dla uczestników trening dokładności i cierpliwości. Jeśli rekord zostanie ustanowiony, szkoła otrzyma oficjalny Certyfikat Rekordu Polski oraz wpis do Księgi Rekordów Polski.

Poza próbą ustanowienia rekordu będą miały miejsce atrakcje takie jak: warsztaty origami, pokaz japońskiej sztuki walki karate oraz taniec żurawi, prezentacja w wykonaniu uczennic SP 127.

Rekord Polski wystawa żurawii

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

24 paź 2021
Zakończone!

Czas

14:00 - 16:00

Lokalizacja

Szkoła Podstawowa nr 127
Ul. Kowieńska 12/20, 03-438 Warszawa
Kategoria

Organizator

Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza
Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza