pixel
Bieg Erasmusa Rekord Polski

Rekord Polski na Biegu Erasmusa

Z radością informujemy, iż Rekord Polski na największy bieg wirtualny został ustanowiony z niesamowitym wynikiem! Przeczytajcie sami ile osób wzięło udział w rekordzie podczas V edycji Biegu Erasmusa.


Już piąta edycja Biegu Erasmusa odbędzie się 24 września 2021 roku. Serdecznie zapraszamy do udziału nie tylko uczniów, studentów i nauczycieli, ale i wszystkich chętnych spróbować swoich sił oraz dobrze się bawić. W tym roku hasłem jest „Bijemy rekord Polski!”, ponieważ podjęta zostanie próba ustanowienia rekordu na najwięcej osób, które wzięło udział w wirtualnym biegu w ciągu 24 godzin!

Wydarzenie ponownie będzie odbywać się zdalnie. A co to oznacza? Wszyscy chętni muszą przebiec w dowolnym miejscu jak najdłuższy dystans w ciągu 60 minut. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zebrać 4-osobową grupę lub zgłosić się jako zawodnik indywidualny, wtedy pozostałe 3 osoby zostaną przydzielone losowo spośród innych indywidualnych uczestników. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Fundacją Wychowanie przez Sport.

W ubiegłym roku udział w zdalnym Biegu Erasmusa wzięło prawie 1400 osób, w tym roku liczymy na jeszcze więcej!

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

24 wrz 2021
Zakończone!

Czas

10:00 - 11:00
Kategoria