pixel
waleczny-wilk-motocyklem-maraton (1)

Rekord Polski – Waleczny Wilk motocyklem dookoła Polski

Już 1 czerwca 2021 roku Waleczny Wilk Arkadiusz Budkowski podejmie się ustanowienia Rekordu Polski na najdłuższy maraton jazdy motocyklem. W planach ma pokonanie trasy dookoła Polski, a na swoje wyzwanie planuje przeznaczyć dwie doby!

Start odbędzie się w Dzień Dziecka około 5:00 rano z siedziby Klubu Motocyklowego Waleczne Wilki z Nowego Tomyśla. Dalej trasa poprowadzi na zachód Polski w kierunku niemieckiej granicy, następnie w kierunku wybrzeża i wzdłuż wybrzeża do wschodnich granic. Następnie ściana wschodnia i  kierunek Bieszczady, a dalej wzdłuż południowych granic kraju do Bogatyni. Ostatni odcinek będzie pokonywany zachodnią częścią kraju, z powrotem do Nowego Tomyśla.

Podczas szybkich tankowań krótkie nagrywane będą migawki filmowe, a to wszystko w charytatywnym celu! Waleczny Wilk będzie wspomagał zbiórkę pieniędzy na portalu Siepomaga.pl (RekordzisciJadaDlaMarysi).  Rekord Polski będzie ustanawiany właśnie dla Marysi z Brenna, chorej na SMA typu 1. Dziewczynka pilnie potrzebuje pomocy, dlatego hasło przewodnie całego wydarzenia to… Jedziemy, Pomagamy, Walczymy!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

01 - 02 cze 2021
Zakończone!

Czas

05:00 - 23:55

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Polska
Kategoria

Organizator

Klub Motocyklowy Waleczne Wilki
Klub Motocyklowy Waleczne Wilki