pixel

Rekordowy zbiór kukurydzy 2018

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największy plon ziarna kukurydzy został pobity! Więcej o rekordzie znajdziecie na: Największy plon kukurydzy


Po zeszłorocznym sukcesie związanym z ustanowieniem Rekordu Polski na największy plon kukurydzy na ziarno, w tym roku organizatorzy wydarzenia – wiodący europejscy dostawcy najlepszych rozwiązać dla rolnictwa: CLAAS, IGP Polska, K+S Polska postanowili połączyć swoje siły i pobić zeszłoroczne osiągnięcie.

O rekordowym zbiorze kukurydzy na ziarno z 2017 roku przeczytacie w osobnym artykule: Największy plon kukurydzy.

Tegoroczny zbiór odbędzie się w miejscowości Wiązownica k. Jarosławia w Gospodarstwie Pani Teresy Sus (woj. podkarpackie), w środę 26 września 2018. Początek rekordowego eventu zaplanowano na godzinę 11:00. 

Z pola produkcyjnego zebrane zostaną odmiany kukurydzy CODIGIP o FAO 260 oraz CODITIME o FAO 230. Zbiór wykonany zostanie przy użyciu nowoczesnych maszyn marki CLAAS w tym kombajnu TUCANO z przystawką CORIO CONSPEED, ciągników AXION, ARION.

W trakcie spotkania przedstawiona zostanie również zastosowywana, wydajna technologia nawożenia w oparciu o szeroką paletę nawozów K+S Polska. Całość wydarzenia nadzorowana będzie przez sędziego z Biura Rekordów

Oceń ten rekord!

Data

26 wrz 2018
Zakończone!

Czas

11:00 - 15:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Wiązownica k. Jarosławia
Kategoria

Organizator

IGP Polska
IGP Polska