pixel

Szalony Weekend

Tym razem niestety nie udało się pobić Rekordu Polski. Trzymamy kciuki i liczymy na to, że następna próba pobicia Rekordu Polski na największą kolekcję długopisów zakończy się sukcesem! 


Już 5 kwietnia 2018 roku, w centrum handlowym Designer Outlet Warszawa, w podwarszawskim Piasecznie rozpocznie się Weekend Zniżek. Podczas tego wydarzenia, wszyscy klienci, którzy odwiedzą Outlet będą mogli zrobić zakupy z rabatami sięgającymi nawet do 80%. Weekendowe upusty potrwają od czwartku, do soboty 7 kwietnia włącznie.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali jednak dla wszystkich odwiedzających nie lada atrakcję. W ten weekend będzie miała miejsce oficjalna próba bicia Rekordu Polski na największą kolekcję długopisów!

Akcja odbędzie się dzięki wsparciu organizatorów charytatywnego projektu „Marzenia Mają Kolor”, mającego na celu pomóc Markowi Welikowi spełnić jego marzenie.

Obecny na miejscu sędzia Biura Rekordów skrupulatnie będzie liczył wszystkie długopisy wchodzące w skład rekordowej kolekcji. Liczenie rozpocznie się w niedzielę 7 kwietnia, punktualnie o godzinie 10:00 i potrwa aż do godziny 20:00. Na 22:00 zaplanowano oficjalne przekazanie certyfikatu potwierdzającego pobicie rekordu.

Zachęcamy gorąco do uczestniczenia w wydarzeniu!

Marek Welik

Weekend zniżek

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

07 kwi 2018
Zakończone!

Czas

10:00 - 22:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Designer Outlet Warszawa
Puławska 42E, Piaseczno
Kategoria

Organizator

Aliganza Fashion Agency
Aliganza Fashion Agency