pixel

Trzecie urodziny Restauracji Well Done

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą mozaikę z babeczek został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Największa mozaika z babeczek.


Z okazji trzecich urodzin restauracji Well Done w Dąbrowie Górniczej, 1 sierpnia 2018 roku, odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na największy tort z babeczek.

Bicie urodzinowego rekordu ma zachęcić do wspólnego świętowania urodzin, jeszcze więcej osób. Realizacja trudnego zadania, jakim będzie ułożenie największego tortu z kolorowych, przepysznych cupcakes ma zintegrować załogę restauracji i wypromować ją w całej Polsce.

Ponieważ restauracja specjalizuje się w daniach kuchni amerykańskiej, rekordowe babeczki, również będą mocno amerykańskie. Będzie ich kilka rodzajów, niektóre między innymi z syropem klonowym.

Na miejscu obecny będzie sędzia Biura Rekordów, który zweryfikuje czy rekordowy tort z babeczek ma odpowiednie rozmiary. Sędzia policzy również wszystkie babeczki użyte do wykonania słodkiej konstrukcji.

Każdy gość, który 1 sierpnia odwiedzi restaurację Well Done, będzie mógł skosztować babeczki z tortu. Nie zabraknie też urodzinowego szampana i promocji na dania z karty.

Wydarzenie odbędzie się w budynku restauracji, znajdującym się przy ulicy Górników Redenu 2, w Dąbrowie Górniczej. Przyjazd sędziego zaplanowano na godzinę 16:00. 

Oceń ten rekord!

Data

01 sie 2018
Zakończone!

Czas

16:00 - 20:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Restauracja Well Done
ul. Górników Redenu 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Organizator

Restauracja Well Done
Restauracja Well Done