pixel
Dzień Ziemi - Lekcja Ekologii

VI Sprzątanie Brzegów Warty od źródeł do ujścia 2020

Już 12 września 2020 roku, w wielu lokalizacjach na całym odcinku rzeki Warty (od Częstochowy do Kostrzyna) odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na największą lekcję ekologii w wielu lokalizacjach. W ramach akcji „VI Sprzątania Brzegów Warty od źródeł do ujścia” poza rekordową lekcją ekologii uczestnicy już po raz 6 będą tworzyć wielką rzekę pozytywnej energii, oczyszczając brzegi rzeki z dziesiątek ton śmieci, zagrażającymi zdrowiu ryb, środowisku, oraz naszemu.

Aby rekord udało się ustanowić, w każdej z lokalizacji musi znaleźć się przynajmniej 50 osób, które aktywnie będą uczestniczyły w lekcji ekologii, prowadzonej przez doświadczonego nauczyciela. Główny organizator wydarzenia: Fundacja Ratuj Ryby liczy na prawdziwie rekordową frekwencję!

Celów ustanawiania Rekordu Polski oraz całej akcji jest wiele. Wśród nich najważniejsze to: oczyszczenie brzegów Warty z kilkudziesięciu ton śmieci oraz danie pozytywnego przykładu do działania innym, a także kampania edukacyjna dot. niedopałków, odpadów. Rekordowa inicjatywa potrwa od godziny 14:00 do 18:00. Zachęcamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

12 wrz 2020
Zakończone!

Czas

14:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Wiele lokalizacji
Kategoria

Organizator

Fundacja Ratuj Ryby
Fundacja Ratuj Ryby