pixel
targi

XIV Międzynarodowe Targi Pogranicza

Tym razem niestety nie udało się pobić Rekordu Polski na największą porcję gulaszu (myśliwskiego). Trzymamy kciuki za pobicie tego rekordu następnym razem!


Już w najbliższą niedzielę 28 lipca 2019 roku podczas XIV Międzynarodowych Targów Pogranicza w Siemiatyczach na Podlasiu odbędzie się oficjalna próba pobicia dotychczasowego Rekordu Polski na największą porcję gulaszu (myśliwskiego). 

Bicie rekordu odbędzie się w Amfiteatrze Siemiatyckim. Aby udało się odnieść sukces, należy przygotować przynajmniej 1445 litrów gulaszu.

Jak zapewnia organizator, Targi Pogranicza to impreza podczas której firmy, usługodawcy i rzemieślnicy prezentują swoje produkty i usługi. Jest to także świetna okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów gospodarczych z firmami i organizacjami gospodarczymi. Każdy wystawca prezentuje swoje wyroby, a zwiedzający mają okazje do kupna i degustowania wielu przysmaków.

Na Targach pojawia się wielu wystawców z całej Polski, głównie średnie i małe przedsiębiorstwa z rożnych branż m.in. budowlanej, spożywczej, turystycznej. W poprzednich latach Siemiatycze odwiedzili również  wystawcy zza zagranicy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie Targowej i biciu Rekordu Polski wszystkich zainteresowanych.

Oceń ten rekord!

Data

28 lip 2019
Zakończone!

Czas

10:00 - 19:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Amfiteatr miejski - MOSIR
Grodzieńska 31, 17-300 Siemiatycze, Polska
Kategoria

Organizator

SKIG Siemiatyckie Konsorcjum Inicjatyw Gospodarczych
SKIG Siemiatyckie Konsorcjum Inicjatyw Gospodarczych