pixel
Rekord Polski zbijanie ryczek

Zbijanie ryczek na Rekord Polski

18 września 2021 roku goście Wielkiego Smażenia Powideł ustanowili Rekord Polski! Więcej o rekordzie na najwięcej osób zbijających ryczki jednocześnie przeczytacie w naszym artykule. Gratulujemy rekordzistom!


W dniach 18-19 września 2021 roku w Mniszkach odbędzie się XV edycja Smażenia Powideł – znanej w Wielkopolsce imprezy plenerowej. Co roku na imprezie pojawia się kilka tysięcy zwiedzających, zainteresowanych zapomnianą pracą rzemieślniczą oraz smakiem domowych powideł.

Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach postanowiło jeszcze bardziej urozmaicić wydarzenie o próbę ustanowienia Rekordu Polski. Tym samym, 18 września 2021 roku w Mniszkach odbędzie się Rekord Polski na najwięcej osób zbijających ryczki jednocześnie.

Start o godzinie 16:00!

Celem wydarzenia jest promocja lokalnej tradycji i rzemiosła. Uczestnicy znajdą kilkadziesiąt straganów z rękodziełem, naturalnymi produktami, przetworami i regionalną kuchnią. Odbywać się będą koncerty muzyki tradycyjnej, folkowej czy jazzowej oraz pokazy dawnych zawodów. Do tego, w wielkich miedzianych kotłach, smażyć się będą powidła!

Rekord Polski zbijanie ryczek

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

18 wrz 2021
Zakończone!

Czas

16:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej
Mniszki 2/1, 64-421 Kamionna
Kategoria