pixel

Zlot brodaczy 2018

Tym razem niestety nie udało się pobić Rekordu Polski na największe zgromadzenie brodaczy. Trzymamy kciuki za pobicie tego rekordu następnym razem!


To już czwarta edycja odbywającego się co roku w Myślęcinku Ogólnopolskiego Zlotu Brodaczy. Wydarzenie zaplanowano na niedzielę, 17 czerwca 2018 roku. Start o godzinie 13:00.

W tym roku, po raz trzeci, uczestnicy zlotu staną przed szansą pobicia dotychczasowego Rekordu Polski na Największe Zgromadzenie Brodaczy. Aby rekord został uznany przez Biuro Rekordów, w jednym miejscu, przez dokładnie 5 minut musi znaleźć się minimum 157 osób, czyli przynajmniej o jedną więcej niż w zeszłym roku.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o zeszłorocznym rekordzie brodaczy, przeczytajcie koniecznie relację z tego wydarzenia: Największe zgromadzenie brodaczy. 

Miejscem odbywania się wydarzenia niezmiennie pozostaje Polana Różopole w Myślęcinku, w Leśnym Park Kultury i Wypoczynku.

Podczas Ogólnopolskiego Zlotu, na wszystkich Panów z brodą czekać będzie sporo atrakcji. Pierwsze 150 osób, które zgłosi się do oficjalnej próby bicia rekordu otrzyma profesjonalny zestaw kosmetyków do pielęgnacji zarostu od sponsorów eventu, jakimi są firmy Męska Wyspa i Pan Drwal. Na miejscu będą też zabytkowe pojazdy oraz foodtrucki: Black Pizza Truck i Paszowóz, które nakarmią wszystkich przybyłych na Zlot.

Podobnie jak w zeszłym roku zlot Brodaczy połączony będzie z imprezą Otwieracz – Powitanie Lata w Myślęcinku. Podczas wielkiego festyny na scenie głównej wystąpią takie gwiazdy jak zespół DŻEM i Ewelina Lisowska.

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

17 cze 2018
Zakończone!

Czas

13:00 - 17:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek
ul. Gdańska 173-175, 85-674 Bydgoszcz

Organizator

Barber Shop Bydgoszcz
Barber Shop Bydgoszcz