pixel
Śmiechojoga

Życie Pełne Pasji 2.0™ Edycja 2019

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą lekcję śmiechojogi został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: rekordowa lekcja śmiechojogi. 


To już kolejna edycja szkolenia Życie Pełne Pasji 2.0™, które po raz kolejny 6 kwietnia 2019 roku, w Sangate Hotel Airport w Warszawie, poprowadzi Jakub B. Bączek. 

Podobnie jak w ubiegłym roku, w trakcie wydarzenia odbędzie się oficjalna próba bicia Rekordu Polski na największą lekcję Śmiechojogi. Wynik, który jest do pobicia został ustanowiony dokładnie rok temu i wynosi 572 osoby. Więcej o zeszłorocznym osiągnięciu można przeczytać w osobnym artykule na naszej stronie: Rekordowa Śmiechojoga.

Śmiechojoga, to zyskująca na coraz większej popularności odmiana klasycznej jogi. W myśl zasady, że „śmiech to zdrowie”, instruktorzy śmiechojogi wykorzystują podczas swoich zajęć techniki oddechu znane z tradycyjnej jogi, dodając do tego odrobinę uśmiechu i sporo pozytywnej energii. Już jedna sesja śmiechojogi pozwala osiągnąć korzyści na płaszczyźnie zdrowotnej — poprzez wzmocnienie mięśni brzucha i przepony; społecznej, integrując uczestników ze sobą; rozwojowej — przyczyniając się do otwarcia na drugiego człowieka; oraz duchowej, przyczyniając się do uspokojenia całego organizmu.

Uczestnicy próby, będą musieli spełnić kilka wytycznych, tak, aby Rekord Polski mógł zostać oficjalnie zatwierdzony przez obecnego na miejscu sędzię Biura Rekordów. Między innymi, przeprowadzona lekcja musi trwać przynajmniej 30 minut, co oznacza, że uczestnicy muszą wykonywać polecenia jogina śmiechu bez przerwy przez cały ten czas, a także lekcja musi być prowadzona przez wykwalifikowanego nauczyciela śmiechojogi. Celem rekordu jest, aby jak najwięcej osób uczestniczyło jednocześnie w największej lekcji jogi śmiechu. Organizatorzy liczą w tym roku na rekordową frekwencję!

Dlaczego warto pobić rekord z Jakubem B. Bączkiem?

Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

Oceń ten rekord!
Tagi: , ,

Data

06 kwi 2019
Zakończone!

Czas

10:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Sangate Hotel Airport
17 Stycznia 32, 02-148 Warszawa
Kategoria

Organizator

JBB International
JBB International