pixel

Życie Pełne Pasji 2.0

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą lekcję śmiechojogi został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: największa lekcja śmiechojogi.


W ramach szkolenia dotyczącego sposobów myślenia o budowaniu własnego szczęścia, główny organizator wydarzenia – firma JBB International, postanowiła urozmaicić cały event w niebanalny sposób.

Już 21 kwietnia 2018 roku, w Teatrze Palladium w Warszawie odbędzie się próba ustanowienia Rekordu Polski na największą lekcję śmiechojogi.

Śmiechojoga, to zyskująca na coraz większej popularności odmiana klasycznej jogi. W myśl zasady, że „śmiech to zdrowie”, instruktorzy śmiechojogi wykorzystują podczas swoich zajęć techniki oddechu znane z tradycyjnej jogi, dodając do tego odrobinę uśmiechu i sporo pozytywnej energii. Już jedna sesja śmiechojogi pozwala osiągnąć korzyści na płaszczyźnie zdrowotnej – poprzez wzmocnienie mięśni brzucha i przepony; społecznej, integrując uczestników ze sobą; rozwojowej – przyczyniając się do otwarcia na drugiego człowieka; oraz duchowej, przyczyniając się do uspokojenia całego organizmu.

Uczestnicy próby, będą musieli spełnić kilka wytycznych, tak, aby Rekord Polski mógł zostać oficjalnie zatwierdzony przez obecnego na miejscu sędzię Biura Rekordów. Między innymi, przeprowadzona lekcja musi trwać przynajmniej 30 minut, co oznacza, że uczestnicy muszą wykonywać polecenia jogina śmiechu bez przerwy przez cały ten czas, a także lekcja musi być prowadzona przez wykwalifikowanego nauczyciela śmiechojogi. Celem rekordu jest, aby jak najwięcej osób uczestniczyło jednocześnie w największej lekcji jogi śmiechu.

Rekord Polski na największą lekcję śmiechojogi wpisuje się idealnie w tematykę konferencji „Życie Pełne Pasji 2.0”, którą poprowadzi znany mówca motywacyjny i trener mentalny – Jakub B. Bączek. Podczas swoich szkoleń zachęca słuchaczy do wychodzenia ze strefy komfortu, do ryzykowania i działania pod prąd. Również – do czerpania z życia pełnymi garściami.

Tematami, które zostaną poruszone na konferencji są m.in.: sposoby na budowanie własnego szczęścia, właściwe zarządzanie czasem, czy inspirujące metody na obniżanie poziomu stresu.

Pobijając na wydarzeniu Rekord Polski, przekonasz się sam jak pozytywnie wpłynie on na Twoje samopoczucie!

Szkolenie rozpocznie się w sobotę 21 kwietnia 2018 roku, punktualnie o godzinie 10:00.

Więcej informacji na temat Rekordu Polski, który bity będzie podczas wydarzenia – wkrótce!

Oceń ten rekord!
Tagi: , ,

Data

21 kwi 2018
Zakończone!

Czas

10:00 - 20:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Teatr Palladium
Złota 9, 00-001 Warszawa, Polska
Kategoria

Organizator

JBB International
JBB International