pixel

Ciągnięcie samochodu przez kilometr… na rękach!

Już 19 sierpnia 2023 roku na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego trener personalny Mateusz Woźny podejmie się nie lada wyczynu — spróbuje bowiem pobić Rekord Polski na najszybciej pokonany 1 km ciągnąc samochód idąc na rękach!

Aby tego dokonać,  śmiałek będzie musiał przejść na rękach po eliptycznym torze długości jednego kilometra ciągnąc przy tym samochód o wadze 700 kg. Samochodem wybranym do próby będzie kultowy Fiat 126p. Co więcej, aby otrzymać oficjalny certyfikat rekordzisty, będzie musiał tego dokonać w czasie krótszym niż  3 godziny 16 minut i 20 sekund.

Czy sportowiec jest gotowy do stawienia czoła wyzwaniu?

Uważam, że jestem dobrze przygotowany, traktuję to poważnie. Jak to wszystko finalnie wyjdzie? Będzie można się przekonać podczas wydarzenia, którego wprost nie mogę się doczekać! Jestem bardzo podekscytowany i szczęśliwy, że mogę się sprawdzić w czymś takim! […] Mam nadzieję, że nikogo nie zawiodę i tak – liczę na mocny doping i wsparcie moich kibiców!

Nie możemy się już doczekać tego niezwykłego widowiska — wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania! Na miejscu czekać będą m.in. stoiska sponsorów i food tracki.

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

19 sie 2023
Zakończone!

Czas

12:00

Lokalizacja

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze BCTW
Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz
Kategoria