pixel
Galeria Północna - rzeźba ze stali

Rekord Polski na najwyższą rzeźbę ze stali

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwyższą rzeźbę ze stali został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowa stalowa rzeźba. 


Jeśli zastanawiasz się gdzie w Polsce znajduje się najwyższa rzeźba ze stali, spieszymy z odpowiedzią! Całkiem możliwe, że  rekordowa, najwyższa w całym kraju rzeźba wykonana w całości ze stali nierdzewnej, znajduje się na parterze Galerii Północnej Warszawie!

Już w najbliższą sobotę 23 listopada 2019 roku, w budynku Galerii Północnej odbędzie się oficjalna próba ustanowienia rekordu. Na miejscu obecna będzie sędzina Biura Rekordów, która zweryfikuje pomiary najwyższej rzeźby i jeśli wszystko będzie się zgadzało, wręczy oficjalny certyfikat potwierdzający osiągnięcie.

Rzeźba zatytułowana „Wir” autorstwa Oskara Zięty ma szanse zapisać się na kartach historii. Czy tak będzie, przekonamy się już niebawem!

Całe wydarzenie rozpocznie się o godz. 16:00, ale atrakcje w galerii będą czekać na uczestników już od godziny 15:00! Weryfikowanie oficjalnego Rekordu Polski będzie miało miejsce na poziomie -2 galerii, u podstawy rzeźby „Wir” Oskara Zięty. W programie wydarzenia przewidziano wiele atrakcji, wśród nich m.in.: występy orkiestry dętej „Ekspresja”, wykonującej największe przeboje muzyki rozrywkowej, pokazy wirujących tancerek, animacje dla dzieci.

Zapraszamy!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

23 lis 2019
Zakończone!

Czas

15:00 - 17:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Galeria Północna
ul. Światowida 17, 03-144 Warszawa
Kategoria

Organizator

Galeria Północna
Galeria Północna