pixel

Piknik kulturowy „Święta Jabłka”

Tym razem niestety nie udało się pobić Rekordu Polski na największą mozaikę z jabłek. Trzymamy kciuki za pobicie tego rekordu następnym razem!


Z okazji tegorocznego Święta Jabłka już w najbliższą sobotę 22 września 2018 na terenie Drawieńskiego Parku Narodowego odbędzie się oficjalna próba pobicia Rekordu Polski na największą mozaikę z jabłek.

Rekord, który jest do pobicia wynosi obecnie 9 metrów kwadratowych i należy do … Drawieńskiego Parku Narodowego! Więcej o tym osiągnięciu możecie przeczytać w osobnym artykule: Największa mozaika z jabłek. 

Tegoroczna próba bicia rekordu odbędzie się w miejscowości Drawnik, koło Drawna. Początek rekordowej próby zaplanowano na godzinę 13.30.

Całe wydarzenie związane z obchodami Święta Jabłka potrwa od godziny 11:00 do 16:00. Organizatorzy, zadbali, aby żaden z uczestników nie nudził się ani przez chwilę. W programie znalazły się m.in.: atrakcje dla dzieci takie jak gry i zabawy w dawnym stylu,  tłoczenie soku z jabłek,  zawody na ergometrach wioślarskich,  wykłady o jabłkach, rybach i wilkach i wiele innych.

Szczegóły na plakacie.

Święto jabłka

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

22 wrz 2018
Zakończone!

Czas

13:30 - 15:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Drawnik koło Drawna
Drawno, 73-220, Polska
Kategoria