pixel
Rekord Guinnessa najszybszy drift

Rekord Guinnessa na najszybszy drift stopą

Bartosz Ostałowski to jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który samochód prowadzi stopą. W wieku 20 lat stracił obie ręce w wyniku wypadku komunikacyjnego. Wydawało się, że jego kariera w motosporcie jest przekreślona. Ciężka praca i samozaparcie sprawiły, że Bartosz posiada międzynarodową licencję wyścigową FIA i z sukcesami rywalizuje na równych zasadach ze sprawnymi kierowcami w Driftingowych Mistrzostwach Polski oraz ligach europejskich.

30 września 2022 roku Bartosz podejmie próbę pobicia rekordu Guinnessa w najszybszym drifcie autem prowadzonym stopą. Wydarzenie odbędzie się w Aeroklubie w Pile. Planowany wynik to drift z prędkością około 200 km/h.

Bartosz Ostałowski udowadnia, że niemożliwe nie istnieje, a ograniczenia są tylko w naszych głowach. Poprzez podejmowane wyzwania inspiruje innych do pracy nad sobą i walką z własnymi ograniczeniami. Jest motywacją dla innych i żywym przykładem na to, że upór w dążeniu do celu i pasja przyczynia się do osiągania sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Pobicie Rekordu Guinnessa ma stać się kolejnym wyzwaniem Bartosza, które może zainspirować ludzi na całym świecie, aby nie poddawali się i walczyli o swoje marzenia.

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

30 wrz 2022
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Aeroklub Ziemi Pilskiej
Lotnicza 12, 64-920 Piła
Kategoria