pixel
Śląski Oktoberfest

Śląski Oktoberfest 2019

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób tańczących ze skrzynkami piwa został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowy Śląski Oktoberfest. 


Weź udział w II edycji Śląskiego Oktoberfestu i baw się doskonale razem z innymi uczestnikami. W tym roku organizatorzy wydarzenia pomyśleli o dodatkowej, wyjątkowej atrakcji. Mowa oczywiście o oficjalnej próbie ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących ze skrzynkami piwa.

Oficjalna nazwa tańca to Krattenwals. Ten charakterystyczny , skoczny taniec pochodzi z Holandii i jest doskonałą zabawą. Aby ustanowić nowy Rekord Polski potrzeba przynajmniej 100 śmiałków, którzy podejmą się wyzwania.

Start wydarzenia już 21 września 2019 roku na placu przy OSP w Dobrzeniu Małym. Rekordową próbę zaplanowano na godzinę 20.00.

Celem ustanowienia rekordu jest promocja wydarzenia Śląski Oktoberfest, a także promocja regionu. Poza rekordową próbą na wszystkich uczestników czeka sporo atrakcji. Będzie biesiada, występy zespołów lokalnych, artystów polskich i zagranicznych oraz zabawa taneczna.

Oceń ten rekord!

Data

21 wrz 2019
Zakończone!

Czas

20:00 - 20:45

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Plac przy OSP
Opolska 46-081, Dobrzeń Mały, Polska
Kategoria

Organizator

Stowarzyszenie „Borki-aktywni razem”
Stowarzyszenie „Borki-aktywni razem”