pixel

Trzeci Wilczy Zlot

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największe zbiorowe palenie gumy na motocyklu został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe palenie gumy


To będzie naprawdę ostre i konkretne wydarzenie! Jeśli jesteś fanem szybkiej jazdy bez trzymanki, lubisz motory i zapach palonej gumy – wpadnij koniecznie na Trzeci Wilczy Zlot, który odbędzie się między 10 a 12 maja 2019 roku na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Koninie.  

Uczestnicy wydarzenia będą mieli jedną, jedyną i niepowtarzalną okazję, aby zapisać się na kartach historii. W trakcie wydarzenia podjęta zostanie próba pobicia światowego rekordu Guinnessa na największe zbiorowe palenie gumy na motocyklu. 

Główny organizator wydarzenia, czyli Klub Motocyklowy Waleczne Wilki, na co dzień zajmuje się organizowaniem wspólnych wyjazdów motocyklowych, organizacją spotkań i imprez mających na celu integrację motocyklistów z różnych regionów Polski. Ponadto pełni czynną pomoc społeczną, propaguje dobre obyczaje wśród motocyklistów oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Bicie rekordu Guinnessa ma na celu pokazanie całemu światu ze polscy motocykliści są jedną wielką zintegrowaną motocyklową rodziną!

Poza biciem rekordu Guinnessa na uczestników zlotu czeka sporo innych atrakcji. Zapowiadają się trzy dni dobrej imprezy. Będą: koncerty rockowe, parada motocykli, konkurencje dla zlotowiczów, losowanie Custom Cafe Racer Yamaha 600Wolf, szkolenia motocyklistów oraz stoiska z gadżetami.

Zobacz plakat promujący całe wydarzenie!

Palenie Gumy

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

11 maj 2019
Zakończone!

Czas

10:00 - 20:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

pin Ośrodek Wypoczynkowy w Koninie
Konin, 64-310 Lwówek
Kategoria

Organizator

Klub Motocyklowy Waleczne Wilki
Klub Motocyklowy Waleczne Wilki