pixel
Dni Starogardu

VII Wielki Jarmark Kociewski – Dni Starogardu Gdańskiego

Już w ostatni weekend czerwca, dokładnie 29 czerwca 2019 roku w Starogardzie Gdańskim odbędą się tradycyjne Dni Starogardu połączone z VII Wielkim Jarmarkiem Kociewskim. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich całą masę atrakcji, z oficjalną próbą ustanowienia Rekordu Polski na czele.

Wyzwanie, którego podejmą się uczestnicy Rekordu Polski będzie polegało na zgromadzeniu w jednym miejscu największej liczby osób, które jednocześnie będą jeść ruchanki kociewskie, czyli tradycyjne, regionalne „racuchy” wpisane na Listę produktów tradycyjnych województwa pomorskiego. Minimum do ustanowienia rekordu to 100 osób! 

Próba ustanowienia Rekordu Polski odbędzie się w specjalnie wyznaczonej strefie na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny, przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1. Start punktualnie o godzinie 17.45. Na zjedzenie swojej ruchanki kociewskiej każdy z uczestników będzie miał regulaminowe 5 minut.

Poza rekordowymi emocjami nie zabraknie innych atrakcji, w szczególności tych muzycznych. Będą koncerty gwiazd, festiwal foodtrucków, strefa zabaw dla dzieci, centrum rozrywki oraz wesołe miasteczko.

Gorąco zapraszamy do wspólnej zabawy.

Plakat imprezy dostępny jest poniżej:

Plakat imprezy

Oceń ten rekord!

Data

28 - 29 cze 2019
Zakończone!

Czas

10:00 - 23:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny
Olimijczyków Starogardzkich 1, 83-200 Starogard Gdański
Kategoria

Organizator

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim