pixel
Rekord Polski Sobierajski Wojciech

Wojciech Sobierajski – 12 Rekordów w 12 miesięcy – #12

Wojciech Sobierajski zakończył rok kolejnym rekordowym sukcesem! Zobacz jak ustanowił Rekord Polski na najszybciej pokonane 30 metrów wspinając się po linie. Niesamowity rekord miał miejsce 500 metrów nad ziemią.


To już dwunasta rekordowa próba Wojciecha Sobierajskiego. Do tej pory na jedenaście wyzwań tylko jedno nie zakończyło się sukcesem. Aby to odpracować, Wojciech zaplanował na miesiąc grudzień aż 2 rekordy! Poznajcie szczegóły pierwszego z nich.

W najnowszym Rekordzie Polski Sobierajski wraca na linę. Jego zadaniem będzie jak najszybsza wspinaczka po 30 metrach liny. Brzmi zbyt prosto jak na Wojtka, prawda? Nie mylicie się, bowiem lina ta będzie zamontowana do balona unoszącego się kilkaset metrów nad ziemią!

Najpierw balon wzniesie się w powietrze, na wysokość około pół kilometra. Następnie z kosza zostanie opuszczona lina główna o długości czterdziestu metrów, po której rekordzista będzie się docelowo wspinał. Wojtek zostanie opuszczony na linie asekuracyjnej i kiedy znajdzie się czterdzieści metrów pod koszem lecącego balona – rozpocznę wspinaczkę!

Aby ustanowić kolejny Rekord Polski musi on pokonać 30 metrów w mniej niż 3 minuty!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

18 - 19 gru 2021
Zakończone!

Czas

Cały dzień
Kategoria

Organizator

Wojciech Sobierajski
Wojciech Sobierajski