pixel

XIII Ogólnopolski Festiwal Pasztetników i Potraw z Gęsi

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na jedzenie pierogów z gęsim farszem na czas został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Jedzenie 15 pierogów z gęsim farszem na czas. 


To już kolejna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Pasztecików i Potraw z Gęsi. Trzynasta odsłona znanej i lubianej przez mieszkańców Ostrzeszowa, ale także turystów z całej Polski impreza odbędzie się w tym roku w niedzielę 16 września 2018. Motywem przewodnim tradycyjnie będą dania i potrawy z gęsi. 

Po sukcesach związanych z ustanowieniem Rekordów Polski na największy obraz przedstawiający gęś, na największą zabawę „Gąski Gąski do domu” oraz na jedzenie babeczek z farszem na czas podczas poprzednich edycji Festiwalu, także i w tym roku nie mogło zabraknąć oficjalnej próby bicia rekordu. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zmierzyć się z Rekordem Polski w jedzeniu 15 pierogów z farszem z gęsi na czas!

Bicie rekordu odbędzie się na Parkingu przy ul. Kaliskiej punktualnie o godzinie 18:00. 

Poza biciem rekordu na uczestników wydarzenia czeka sporo atrakcji. Godzinowy harmonogram wydarzenia znajduje się na plakacie.

Mamy nadzieję, że narobiliśmy Wam tym rekordem prawdziwego apetytu! Zapraszamy!

 

Gęsi Plakat

Paszteciki z gęsi

Oceń ten rekord!

Data

16 wrz 2018
Zakończone!

Czas

08:00 - 21:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Parking przy ul. Kaliskiej
Kaliska 63-500, Ostrzeszów, Polska
Kategoria

Organizator

Urząd Miasta i Gminy Ostrzeszów
Urząd Miasta i Gminy Ostrzeszów