pixel
Martwe ciągi pod wodą

Ekstremalny Rekord Polski – martwe ciągi pod wodą!

Ten, kto chociaż raz podjął się wykonywania martwych ciągów dobrze wie, jak wiele dyscypliny, samozaparcia i siły – zarówno mięśniowej, jak i umysłowej – wymagają. Czy to ćwiczenie może być więc jeszcze trudniejsze? Jak widać, tak!

Już 21 czerwca w Ostrołęce, nieustraszony miłośnik pokonywania własnych granic, Damian Oleander, chwyci za sztangę i wskoczy do basenu, aby pobić dotychczasowy Rekord Polski na najwięcej martwych ciągów z obciążeniem 100 kg wykonanych pod wodą w ciągu godziny!

Zapierająca dech w piersiach próba rozpocznie się o 8:30 w basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrołęce. Aby otrzymać oficjalny certyfikat Biura Rekordów, pan Damian w ciągu godziny będzie musiał wykonać ponad 333 powtórzenia! Doskonałe przygotowanie fizyczne i psychiczne już ma – czego dowiódł w kwietniu, pobijając Rekord Polski na najwięcej powtórzeń martwego ciągu sztangą 100 kg wykonywanych w ciągu 12 godzin. Już niebawem przekonamy się, czy do stale poszerzającego się zbioru nagród dołączy kolejny Rekord Polski – tym razem osiągnięty dwa metry pod wodą!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

21 cze 2023
Zakończone!

Czas

08:30 - 09:30

Lokalizacja

Basen MOSiR w Ostrołęce
ul. Wincentego Witosa 3, 07-410 Ostrołęka
Kategoria