pixel
kotlet

Festiwal Kultury i Tradycji w Garwolinie 2019

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największy schabowy został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowy kotlet schabowy. 


Z okazji tegorocznej edycji Festiwalu Kultury i Tradycji Garwolina, Hotel i Restauracja Sulbin w Garwolinie ponownie podejmie się rekordowej próby wykonania największej i najsmaczniejszej potrawy. Tym razem wybitni kucharze biorą na talerze największego kotleta schabowego.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 19 maja 2019 roku, tradycyjnie na ulicy Senatorskiej. Początek rekordowej próby już o godzinie 11:00, a zakończenie i konsumpcja rekordowego kotleta schabowego odbędą się około godziny 16:00-17:00. 

Celem cyklicznie organizowanej w Garwolinie imprezy plenerowej jest integracja powiatu poprzez obrazowanie mieszkańcom kultury i tradycji ziemi garwolińskiej.

Poza rekordową próbą tego dnia na wszystkich uczestników Festiwalu i Kultury w Garwolinie czeka sporo atrakcji. Będą między innymi występy i pokazy sceniczne.

Niewtajemniczonym przypominamy, że Festiwal Kultury i Tradycji Garwolina to wydarzenie, którego celem jest pielęgnacja tradycji i pokazanie różnorodności lokalnego dziedzictwa kulturowego, które przez lata zyskało wielką sympatię mieszkańców. W tym roku odbędzie się już szósta edycja wydarzenia. Wszystko odbędzie się wokół rosołu i rekordowego kotleta schabowego, wspomnień, starych zdjęć i dobrej muzyki. Na pewno będzie można zobaczyć, usłyszeć i zjeść coś, na co wiele osób czeka cały rok. Nie zabraknie także nowości i niespodzianek.

Garwolin

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

19 maj 2019
Zakończone!

Czas

11:00 - 17:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Ulica Senatorska
08-400 Garwolin, Polska
Kategoria

Organizator

Hotel & Restauracja Sulbin
Hotel & Restauracja Sulbin