pixel
Baner Czyste Tatry

Ósma edycja projektu „Czyste Tatry”

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą lekcję ekologii. został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowa lekcja ekologii. 


To już ósma edycja projektu „Czyste Tatry” organizowanego przez Stowarzyszenie Czysta Polska. Tym razem rekordowe przedsięwzięcie na tatrzańskich szlakach odbędzie się od 26 do 27 lipca 2019 roku.  Miejscem wydarzenia będzie Dolna Rówień Krupowa w Zakopanem. 

Podczas wydarzenia podjęta zostanie oficjalna próba pobicia Rekordu Polski na największą lekcję ekologii.  Start rekordowej próby około godziny 18:00. 

Celem ustanowienia rekordu jest edukacja społeczeństwa w temacie ekologii, co ściśle wpisuje się w założenia całego projektu „Czyste Tatry”.

Stowarzyszenie Czysta Polska powstało w grudniu 2012 roku, by popularyzować ideę ochrony środowiska naturalnego oraz edukować społeczeństwo w zakresie ekologii. Podejmują szereg inicjatyw i prowadzą projekty mające na celu ochronę cennych przyrodniczo obszarów, przeciwdziałanie nielegalnemu składowaniu odpadów oraz realizację przedsięwzięć związanych z gospodarką odpadami. W ramach autorskiego projektu Czyste Tatry, tysiące wolontariuszy wyrusza co roku na górskie szlaki, by pokazać społeczeństwu, że śmiecenie to obciach.

Wszelkie szczegóły wydarzenia znajdziecie na plakacie zamieszczonym poniżej:

Program

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

27 lip 2019
Zakończone!

Czas

18:00 - 19:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Dolna Rówień Krupowa w Zakopanem
Tadeusza Kościuszki 12, 34-500 Zakopane, Polska
Kategoria

Organizator

Czysta Polska
Czysta Polska