pixel
Pchanie samochodu na odległość w 24h – Rekord Polski

Pchanie samochodu na odległość – czy Damian Olender sięgnie po kolejny Rekord Polski?

Koszmar niemal każdego kierowcy — sytuacja, w której samochód nagle traci moc i trzeba stawić czoła jego masie, by dopchać pojazd w bezpieczne miejsce. Większość z nas traci wówczas spokój i szuka najszybszego i jak najmniej męczącego wyjścia z kłopotu. Są jednak i tacy, którzy chcą udowodnić wszystkim, że nawet pchanie samochodu można wynieść na mistrzowski poziom!

Już w ten — miejmy nadzieję szczęśliwy — piątek, 13 października, dwukrotny Rekordzista Polski, Damian Olender, po raz kolejny stanie przed życiowym wyzwaniem. Udało mu się już pobić Rekord Polski na Najwięcej powtórzeń martwego ciągu sztangą 100 kg wykonanych w 12 godzin oraz Rekord Polski na najwięcej martwych ciągów z obciążeniem 100 kg wykonanych pod wodą w ciągu 1 godziny. Czy tym razem w Nowogrodzie uda mu się pobić Rekord Polski na najdłuższy dystans pokonany pchając przed sobą samochód w 24 godziny?

Aby tego dokonać, Damian Olender będzie musiał pokonać ponad 60,26 km.  Już nie możemy się doczekać, by przekonać się, czy kolejny Rekord Polski zasili konto niestrudzonego sportowca!

5/5 - (1 vote)
Tagi: ,

Data

13 - 14 paź 2023
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Park przy ul. Rynek
18-414 Nowogród
Kategoria

Organizator

Damian Olender