pixel
Linia z naleśników

Piknik z okazji Dnia Dziecka

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najdłuższy naleśnik został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowy naleśnik. 


Już 1 czerwca 2019 roku w ramach obchodów Dnia Dziecka, w Restauracji „Nad Stawem” w Bogacicy odbędzie się oficjalna próba bicia Rekordu Polski na najdłuższą linię z naleśników.

Aby pobić dotychczasowy rekord, ustanowiony w Chmielnie, będzie trzeba przygotować linię z naleśników o długości przynajmniej 131,6 metrów. Próby bicia Rekordu Polski podejmie się Tomasz Rosa. Mierzy wysoko – planuje bowiem ułożyć linię z naleśników o długości 150 metrów. Jeśli mu się uda, obecny na miejscu sędzia Biura Rekordów wręczy pamiątkowy certyfikat potwierdzający osiągniecie.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 w plenerze Restauracji „Nad Stawem”. Zakończenie rekordu i przyjazd sędziego zaplanowano między godziną 15:00 i 16:00.

Poza oficjalną próbą bicia Rekordu Polski na wszystkich uczestników czeka sporo dodatkowych atrakcji. Będą między innymi: animacje dla dzieci, atrakcje dmuchane, warsztaty plastyczne, zabawy integracyjne z harcerzami oraz wielkie grillowanie na największym grillu w okolicy. 

 

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

01 cze 2019
Zakończone!

Czas

10:00 - 16:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Restauracja „Nad Stawem”
ul. Plac Targowy 1, 46-243 Bogacica
Kategoria

Organizator

Tomasz Rosa
Tomasz Rosa