pixel
Maraton grillowania

SteakHouse EVIL Poznań bije Rekord Polski dla Amazonek

Z przyjemnością informujemy, że Rekordy Polski na  najdłuższy maraton grillowania w kategorii indywidualnej i grupowej zostały ustanowione! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe grillowanie. 


Już 29 listopada 2019 roku w SteakHouse Evil w Poznaniu przy ul. Gwarnej 9 odbędzie się nie lada próba ustanowienia aż dwóch Rekordów Polski. Rekordowe próby będą dotyczyły najdłuższego maratonu grillowania. Organizatorzy postawili sobie za cel nieprzerwane grillowanie przez aż 48 godzin! 

Rekord Polski na najdłuższy maraton grillowania non stop odbędzie się w kategorii indywidualnej, w której weźmie udział Piotr „Timi” PiotrowskiSzef Kuchni Evil oraz w kategorii grupowej, w której udział weźmie grupa max. 20 kucharzy. Jak deklarują organizatorzy, będą robili steki o wadze nawet 6-8 kg każdy! 

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy chętni. Wykupując specjalną opaskę, będzie można przez aż 12 godzin jeść wszystko tylko za cenę opaski oraz uczestniczyć w imprezach towarzyszących! Innymi słowy, kucharze grillują steki non stop, a Ty jesz ile chcesz! 

W trakcie rekordowego wydarzenia dodatkowo będą prowadzone licytacje, z których dochód w całości zostanie przeznaczony dla Amazonek z Poznania!

Na uczestników wydarzenia czeka sporo doskonałego jedzenia, będą koncerty, stand-upy, stoiska partnerskie z degustacjami. Będą zaprzyjaźnieni i uznani kucharze z całej Polski i nawet z Europy! To oni będą bili rekord grupowy.

Więcej szczegółów dotyczących organizacji wydarzenia, znajduje się na Facebooku. 

maraton-grillowania-rekord

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

29 lis 2019 - 01 gru 2019
Zakończone!

Czas

12:00 - 12:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

SteakHouse EVIL Poznań
Gwarna 9, 61-702 Poznań, Polska
Kategoria

Organizator

SteakHouse EVIL Poznań
SteakHouse EVIL Poznań