pixel
Wojciech Sobierajski - rekord 2

Wojciech Sobierajski – 12 Rekordów w 12 miesięcy – #2

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najszybciej pokonany 1 km ciągnąc samochód idąc na rękach został pobity/ustanowiony! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowe ciągnięcie samochodu na rękach. 


Już 25 lutego 2021 roku, Wojciech „Sobieraj” Sobierajski na Hali Torwar w Warszawie podejmie się kolejnego rekordowego wyzwania. Tym razem dokona czegoś, czego nie podjął się jeszcze nikt na świecie! Celem jest ustanowienie Rekordu Polski na najszybciej pokonany 1 km ciągnąc samochód idąc na rękach. Co? Niemożliwe? Nie da się? On nie zna takich sformułowań! Dla niego liczy się tylko zwycięstwo ! 

Próba będzie wymagała od uczestnika ogromnej determinacji oraz doskonałego przygotowania fizycznego. Aby zdobyć oficjalny Rekord Polski, Wojciech Sobierajski będzie musiał zmierzyć się z wyzwaniem w mniej niż 4 godziny. Nad przebiegiem rekordu oraz bezpieczeństwem uczestnika będą czuwać niezależni świadkowie. Cała próba będzie nagrywana, a jej fragmenty zostaną pokazane na żywo w telewizji!

To nie pierwsze i nie ostatnie rekordowe przedsięwzięcie Wojciecha Sobierajskiego. W planach ma podjęcie się ustanowienia aż 12 różnych rekordów, w tym 11  Rekordów Polski i jednego rekordu Guinnessa! Zachęcamy do śledzenia naszych i Wojciecha Sobierajskiego mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z kolejnymi niesamowitymi, sportowymi rekordami!

Oceń ten rekord!
Tagi:

Data

25 lut 2021
Zakończone!

Czas

12:00 - 14:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

COS Torwar
Łazienkowska 6A, 00-449 Warszawa
Kategoria

Organizator

Wojciech Sobierajski
Wojciech Sobierajski