pixel
kolory

York Fura Świetlików 2019 | Nocny Bieg Charytatywny

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na najwięcej osób z elementami fluorescencyjnymi został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Cały Poznań Fluo


Już w sobotę 8 czerwca w ramach Nocnego Biegu Charytatywnego – York Fura Świetlików 2019, będzie miało miejsce rekordowe i bardzo kolorowe wydarzenie. Uczestnicy nocnego biegu podejmą się oficjalnej próby ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób z elementami fluorescencyjnymi zgromadzonych w jednym miejscu i w jednym czasie.

Nocny Bieg Charytatywny to cykliczne wydarzenie akcji Fura Szczęścia, którą organizują studenci specjalności Komunikacja w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W tym roku celem Fury Szczęścia jest wsparcie Stowarzyszenia Koniczynka, która potrzebuje nowego samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych.

Ustanawianie rekordu zaplanowano na godzinę 19:00. Próba odbędzie się na terenie Parku Rekreacyjno-Sportowego fairPlayce, przy ul. Bożydara 10 w Poznaniu. Każdy uczestnik rekordu otrzyma za darmo fluorescencyjną opaskę, która pozwoli na wzięcie udziału w Rekordzie Polski. Udział w rekordzie jest bezpłatny.

Poza oficjalną próbą ustanowienia nowego Rekordu Polski, na uczestników wydarzenia czeka sporo, głównie sportowych atrakcji. Będzie główny 5-kilometrowy bieg dla dorosłych oraz mini biegi dla najmłodszych na dystansach 100, 250 i 500m. Dla dzieci przewidziane są dodatkowe atrakcje. Przed biegiem zostanie przeprowadzona profesjonalna rozgrzewka, która rozgrzeje i przygotuje do startu wszystkich uczestników.

Po zakończonym biegu organizatorzy całego wydarzenia zachęcają do uczestnictwa w zabawie przy ognisku i wspaniałej muzyce.

Oceń ten rekord!

Data

08 cze 2019
Zakończone!

Czas

17:00 - 23:55

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce
Bożydara 10, 61-607, Poznań, Polska
Kategoria

Organizator

Fura Szczęścia
Fura Szczęścia