pixel

Festiwal Dyni – Bania Fest

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą porcję leczo dyniowego został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Największa porcja leczo dyniowego. 


To już kolejna edycja cieszącego się dużą popularnością Festiwalu Dyni w Krapkowicach! Po zeszłorocznym sukcesie związanym z ustanowieniem Rekordu Polski na największą porcję risotto z dynią, mieszkańcy postanowili raz jeszcze udowodnić, że w przygotowaniu rekordowo dużych dań z dynią w roli głównej nie mają sobie równych w całym kraju!

Tym razem podczas Festiwalu Dyni – Bania Fest, który rozpocznie się już 30 września 2018 roku, odbędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na największą porcję leczo dyniowego. 

Bicie rekordu będzie miało miejsce na Parkingu za Starostwem Powiatowym w Krapkowicach. Początek rekordowej próby zaplanowano na godzinę 16:00.

Na miejsce przyjedzie sędzia Biura Rekordów, który zweryfikuje, czy porcja leczo dyniowego przygotowanego w Krapkowicach faktycznie jest rekordowa.

Poza biciem rekordu organizatorzy przygotowali z okazji Festiwalu Dyni 2018 sporo innych atrakcji. Będą m.in: konkursy, występy artystyczne, wystawy stołów jesiennych, rękodzielników, atrakcje dla dzieci oraz warsztaty.

Plakat Krapkowice

 

Oceń ten rekord!

Data

30 wrz 2018
Zakończone!

Czas

11:00 - 21:00

Więcej informacji

Wydarzenie na FB

Lokalizacja

Parking za Starostwem Powiatowym
Jana Kilińskiego 1, Krapkowice, Polska
Kategoria

Organizator

Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
Starostwo Powiatowe w Krapkowicach