pixel
Truskawki

IV Festiwal Truskawek Kaszubskich

Z przyjemnością informujemy, że Rekord Polski na największą konfiturę owocową został pobity! Relację z wydarzenia można znaleźć tutaj: Rekordowa konfitura z truskawek kaszubskich.


Już w najbliższą niedzielę 30 czerwca 2019 roku, w Chmielnie tradycyjnie po raz kolejny odbędzie się już IV Festiwal Truskawek Kaszubskich. Podobnie jak w poprzednich latach i tym razem zostanie podjęta oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski. W tym roku rekord będzie dotyczył przygotowania największej porcji konfitury owocowej, która będzie zrobiona oczywiście z truskawek.

Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Gminnym w Chmielnie. Start przewidziano na godzinę 12:00. Aby udało się ustanowić rekord, gotowa do spożycia konfitura owocowa musi łącznie ważyć minimum 100 kilogramów. 

W programie festiwalu, poza próbą ustanowienia Rekordu Polski, czeka jeszcze sporo atrakcji. Będą m.in.: pokazy kulinarne, stoiska kół gospodyń wiejskich oraz twórców ludowych, atrakcje dla dzieci, konkursy, występy artystyczne i koncerty.

Plakat promujący IV Festiwal Truskawek Kaszubskich prezentujemy poniżej:

Plakat Chmielno

Oceń ten rekord!

Data

30 cze 2019
Zakończone!

Czas

12:00 - 18:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Stadion Gminny w Chmielnie
Grzędzickiego 32, 83-333 Chmielno

Organizator

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie