pixel
Wojciech Sobierajski - rekord triathlon 2021

Wojciech Sobierajski – 12 Rekordów w 12 miesięcy – #7

Z radością informujemy, iż Wojciechowi Sobierajskiemu udało się ustanowić Rekordu Polski na najszybciej pokonany triathlon z obciążeniem 50 kg! Zapraszamy do obejrzenia relacji z rekordu i trzymamy kciuki za kolejne próby rekordzisty!


Już w najbliższą niedzielę, 25 lipca 2021 roku w Grzybowie nad jeziorem Dejguny na Mazurach odbędzie się kolejna rekordowa próba Wojciecha Sobierajskiego. Tym razem rekordzista zmierzy się z Rekordem Polski na najszybciej pokonany triathlon z obciążeniem 50 kg. Start o godzinie 10:00.

Jak będzie przebiegała oficjalna próba ustanowienia rekordu? Przed Sobierajskim 1,5 km pływania na akwenie otwartym, 40 km jazdy na rowerze oraz 10 km biegania. To wszystko z obciążeniem o wadze 50 kg! Podczas etapu pływackiego kłoda będzie przyczepiona do rekordzisty sznurkiem i będzie ciągnięta za nim po powierzchni wody. Podczas jazdy na rowerze i biegu kłoda będzie przyczepiona do wojskowego plecaka.

Celem jest osiągnięcie rekordowego czasu poniżej 10 godzin, jednak stawka toczy się o aktualny rekord świata z wynikiem 8 godzin i 35 minut. Jak mówi sam Sobierajski – liczy się tylko zwycięstwo! 

Oceń ten rekord!
Tagi: ,

Data

25 lip 2021
Zakończone!

Czas

10:00 - 20:00

Więcej informacji

Wydarzenie na Facebooku

Lokalizacja

Grzybowo nad jeziorem Dejguny
11-500, Grzybowo
Kategoria

Organizator

Wojciech Sobierajski
Wojciech Sobierajski